W dzisiejszych czasach konsumenci mają w Polsce do wyboru wiele sieci odzieżowych, które oferują im stosunkowo niedrogie ubrania. Niestety, większość popularnych sklepów tego typu w swoich kolekcjach bazuje na tych samych schematach, przez co wiele wzorów jest często powtarzanych. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się firmy, które oferują swoim klientom możliwość zaprojektowania własnej odzieży.

Postaw na oryginalność

Masz już dość tego, że często na ulicach widzisz osoby noszące takie same ciuchy jak Ty? Znalezienie czegoś oryginalnego nie jest łatwe, w końcu większość osób wybiera najpopularniejsze marki odzieżowe. Z kolei jeśli już znajdziesz jakiś nietuzinkowy produkt, to okazuje się, że jego cena przewyższa Twoje możliwości finansowe. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest możliwość zaprojektowania własnych ciuchów. Firmy świadczące takie usługi oferują koszulki z full print z wybranym przez Ciebie wzorem. Jest to doskonała opcja nie tylko na własne potrzeby, taką odzież możesz zamówić również dla bliskiej osoby, będzie ciekawym i oryginalnym prezentem na urodziny czy inna okazję.

Duży wybór szablonów i fasonów

Taka usługa jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które lubią bawić się modą, opcja umożliwia Ci całkowite spersonalizowanie produktu, dlatego poczujesz się jak projektant mody! Na początku musisz określić, jaki rodzaj odzieży chcesz zaprojektować, w zależności od usługodawcy może to być koszula, sweter, bluza czy też t-shirt. Ta ostatnia opcja jest najpopularniejsza i niektóre firmy tylko ją udostępniają. Następnym korkiem będzie określenie kroju, do wybrania będziesz mieć wiele interesujących fasonów. W niektórych firmach można też samodzielnie określić rodzaj tkaniny, najlepiej wybrać te naturalne, sprawdzą się bowiem także latem. Na koniec pozostaje już tylko wybór motywu, który zostanie wybrany na full print. Większość usługodawców dysponuje bazą liczącą setki wzorów, dlatego nie musisz się martwić, że gotowy produkt nie będzie oryginalny.

Usługa nie tylko dla kobiet

Usługa dostępna jest w przypadku odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej, dlatego cała rodzina może chodzić w nietuzinkowych ubraniach. Opcja jest stosunkowo tanie, zapłacimy nie wiele więcej niż za ciuch w sklepie odzieżowym, a przynajmniej będzie on oryginalny i wykonany z dobrych gatunkowo materiałów. Nie musisz martwić się też o jakość wydruku na koszulkach, wykonywany jest z pomocą nowoczesnej technologii, dlatego nawet po kilku praniach będzie prezentować się nienagannie.