Od prawidłowej pielęgnacji twarzy zależy, czy w przyszłości nie będą się na niej pojawiały liczne zmarszczki, przebarwienia lub wypryski. Każda kobieta chciałaby, żeby jej twarz niezależnie od wieku była promienna i odświeżona. Do codziennej pielęgnacji można dołączyć serum nawilżające Iossi. Produkt ten pozwoli bowiem na większe, głębsze odżywienie i nawilżenie wszystkich partii skóry, nawet tych, które znajdują się głęboko. Dzięki tym zabiegom skóra nie będzie narażona na powstawanie zmarszczek mimicznych. Do tego, żeby skóra miała zdrowy koloryt potrzeba specjalnych antyoksydacyjnych składników i nie brakuje ich w tym produkcie. Jest to czysty wyrób powstały z różnych wartościowych naturalnych składników, nie ma w nim szkodliwych, często dodawanych w preparatach do twarzy komponentów, między innymi sztucznych barwników czy konserwantów.

Co znajduje się w składzie?

Każda skóra, szczególnie ta ze skłonnością do przebarwień czy przesuszeń, doceni obecność w kosmetykach olejku z awokado. Ten oleisty owoc ma silne właściwości natłuszczające, jest bogaty w składniki mineralne oraz witaminy i może okazać się niezbędny we współczesnej pielęgnacji twarzy. W serum nawilżającym Iossi znajduje się on w dużej ilości – wartościowy skład obejmuje tutaj także obecność kwasu hialuronowego i olejku z drzewa sandałowego. Kwas hialuronowy jest istotnym elementem w budowaniu elastyczności skóry i przywracaniu jej odpowiedniej kondycji. Serum nawilżające Iossi nie mogłoby być kompletne, gdyby nie obecność olejku z drzewa sandałowego. Działa on nie tylko antybakteryjne, ale również odświeża skórę, pozbawia ją szkodliwych substancji, które każdego dnia atakują twarz. Skóra w każdym wieku może być zrelaksowana i rozluźniona na każdym jej obszarze.

Regeneracja skóry z serum nawilżającym IossiW jakiej postaci występuje?

Żeby kosmetyk mógł się sprawdzić, musi mieć dobrą konsystencję. Cechą charakterystyczną serum nawilżającego Iossi jest to, że wystarczy niewielka ilość tego produktu do tego, żeby w krótkim czasie zauważyć efekty jego działania. Jest to spowodowane tym, że kosmetyk jest wielofunkcyjny, ma postać dobrze wchłaniającego się olejku. Kilka kropel użytych do codziennego kremu do twarzy może pozytywnie wpłynąć na całą pielęgnację. Serum nawilżające Iossi jest też niezwykle lekkim wyrobem kosmetycznym – nadaje się zarówno do pielęgnacji porannej, jak i wieczornej. Można go stosować tuż przed nałożeniem makijażu. Podkład będzie trzymał się na skórze dobrze, niezależnie od tego, jak dużo serum zostało użyte przed jego aplikacją. Jego świeży zapach nie będzie przeszkadzał w codziennym stosowaniu.