Gdy za oknem jesień lub zima, a trening czeka, nie warto zwlekać, aż pogoda się poprawi. Dzięki bieliźnie termoaktywnej od włosko-szwajcarskiej marki X-Bionic trening outdoorowy przestanie być zmorą. Rower, jogging, miejska siłownia, a może górski trekking lub narty? Nie warto odmawiać sobie tej przyjemności (a czasami kroku ku realizacji ważnego celu). Dobra odzież zadba o izolację cieplną, przewiewność i wygodę w trakcie aktywnego spędzania czasu.

Dlaczego warto wybrać odzież sportową X-Bionic?

Marka to "odzież zaprojektowana dla zwycięzców" – tak można przeczytać na stronie polskiego sklepu. Laboratorium producenta skupia specjalistów wielu dziedzin: biologów, lekarzy, biotechnologów, inżynierów oraz oczywiście sportowców i atletów, którzy mają okazję testować wyprodukowane dzieła. Dzięki wykorzystaniu wiedzy osób aktywnie korzystających z różnych dyscyplin sportowych, możliwe jest dopracowanie najbardziej efektywnych elementów odzieży. Twórcy X-Bionic podchodzą do swojej pracy innowacyjnie i rewolucyjnie, poszukując odpowiedzi na niestandardowe pytania. Zastanawiają się na przykład, jak zainspirować się naturą lub w jaki sposób można przełamać dotychczasowe odkrycia w branży. To właśnie tutaj w 2002 roku narodził się pomysł na stworzenie bielizny poprawiającej ludzką wydajność.
Laboratorium mieści się w Szwajcarii, natomiast zakład produkcyjny we Włoszech. Z tego połączenia rodzą się wspaniałe części bielizny termoaktywnej oraz odzieży, która występuje w trzech wariantach, umożliwiających dopasowanie stroju do pogody.

X-Bionic – szwajcarsko-włoska odzież termoaktywnaSzwajcarsko-włoskie wyposażenie na treningu

X-Bionic to trzy serie ubrań – dla kobiet, mężczyzn i dla dzieci. Cała rodzina może zaopatrzyć się tu w artykuły niezbędne do uprawiania aktywnego wypoczynku o każdej porze roku. Koszulki, bluzy, spodnie i legginsy zapewniają skompletowanie podstawowego ubioru na trening. Bieliznę zaprojektowano w celu zmaksymalizowania komfortu i swobody, a także – jak już wspomniano – regulowania temperatury. Dyskomfort związany z produkowaniem potu jest odczuwany zwłaszcza podczas chłodniejszych dni. Dzięki odzieży X-Bionic trening na dworze staje się przyjemniejszy. Bielizna jest delikatna dla skóry, nie powodując podrażnień.
Grzechem byłoby nie wspomnieć o serii narciarskich skarpet X-SOCKS, które charakteryzują się unikalnym krojem i zastosowaniem wyjątkowych systemów. Skarpety są komfortowe, zwiększają bezpieczeństwo, a nawet – poprawiają wyniki na stoku! Niektóre modele zawierają systemy chroniące staw skokowy lub zapobiegające wychłodzeniu stopy.