Kiedy szukamy idealnego kosmetyku kryjącego, chcemy, żeby nie tylko świetnie zakrywał wszystkie nasze niedoskonałości, ale także by nie zmieniał naszej twarzy w maskę. Pragniemy zachować naturalny efekt zdrowej, jednolitej cery przez cały dzień. Co tu dużo mówić, każda z nas pragnie wyglądać przez cały dzień jak aktorki podczas rozdania Oscarów. A jaka marka kosmetyków zapewni nam ten efekt lepiej, niż ta wykorzystywana przez wizażystów największych gwiazd. Od prawdziwie amerykańskiej firmy z polskimi korzeniami nadchodzi Maxfactor Creme Puff, podkład kochany przez kobiety na całym świecie.

Ulubieniec amerykańskich gwiazd

W 1909 roku łódzki kosmetolog, Maksymilian Faktorowicz, po emigracji do Stanów Zjednoczonych założył w Los Angeles sklep drogeryjny, chyba nikt nie spodziewał, że sto lat później z jego produktów korzystać będą największe gwiazdy światowego kina, jak Julie Roberts, Gwyneth Paltrow czy Renée Zelweger. Nie tylko więc ogromne doświadczenie, ale także praca dla najbardziej wymagającej klienteli w środowisku, który nie wybacza żadnych potknięć sprawiły, że produkty Maxfactor zapewniają nam najwyższy standard. Jednym z kluczowych obecnie produktów jest Maxfactor Creme Puff, który podbił serca kobiet, i ni etylko kobiet, na całym świecie. W czym tkwi jego siła?

Puder na co dzień i do zadań specjalnych

Maxfactor wyróżnia się niezwykłym połączeniem idealnego pudru na co dzień, który świetnie wykańcza i matuje, a z drugiej strony, stosowany na mokro, jest silnie kryjącym pudrem, który poradzi sobie nawet z najbardziej widocznymi niedoskonałościami. Maxfactor Creme Puff świetnie dopasowuje się do każdego rodzaju cery, a ogromna gama odcieni, w tym uniwersalny puder transparentny, sprawiają, że każda kobeiat znajdzie swój idealny puder. Używać go możemy dwojako - na mokro jako puder silnie kryjący oraz na sucho, jako puder matujący. Maxfactor Creme Puff nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać. Nie tworzy na naszej twarzy efektu maski ani skorupy, ale pozwala nam wyglądać niezwykle naturalnie i świeżo. Można by zapytać, ile taki puder musi kosztować - oferowany przez renomowaną, używaną przez największe gwiazdy kina markę, w wielu różnych odmianach, wielofunkcyjny i świetnie matujący. Maxfactor Creme Puff to idealne połączenie produktu o wysokiej jakości z przystępną ceną, na którą stać każdą kobietę. Puder starcza na naprawdę długo. Te wszystkie czynniki sprawiają, że klientki kochają Maxfactori nie wyobrażają sobie codziennego makijażu bez niego. Wystarczy raz spróbować produktów od Maxfactor i nie będziemy miały ochoty sięgać po nic innego.