Bardzo często spotykamy się z opinią, że przebieranie się w bieliznę jest dla kobiet krępujące. Z powodu wielu kompleksów często nie chcą i nie dopuszczają nawet myśli aby „bawić się w przebieranki”. Niestety ku niezadowoleniu mężczyzn, którzy jak wiadomo są wzrokowcami, kobiety nie posiadają w swojej szafie kuszącej bielizny. Jeżeli jesteś jedną z takich kobiet, to czas na zmiany. Kobiety muszą zrozumieć, że niezbędne w naszej garderobie są takie właśnie dodatki, które wpłyną pozytywnie na relacje z partnerem nie tylko w łóżku, ale również poza nim. Możesz być pewna, że już niedługo otrzymasz sprośne smsy od swojego „niegrzecznego chłopca”.

Jaką bieliznę wybrać

Wybór bielizny może przysporzyć sporo problemów, ponieważ na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli zarówno pończoch, majtek, staników a nawet całych gotowych kompletów. Bielizna erotyczna nie musi być wcale wyuzdana. Nikt nie każe ci zamienić się w ostra bakę z pejczem. Nie musisz wystąpić w czymś, co nawet nie przypomina bielizny i składa się np. z samych sznurków. Na rynku dostępne są produkty, które doskonale sprawdzą się dla szczupłych jak i dla otyłych osób, a jednocześnie są podniecające, romantyczne i nie koniecznie odkrywają całe ciało. Jeżeli dalej masz opory przed zakupem kuszącej bielizny, spróbuj na początek coś klasycznego czyli majtki i stanik z koronki i do tego pończochy samonośne wykończone koronką – jest to bezdyskusyjny niezbędnik każdej kobiety. Zamiast stanika możesz rozejrzeć się za koszulką na przykład wiązaną z przodu, która podtrzyma twoje piersi, a jednocześnie ukryje mankamenty figury.

Elementy bielizny tworzące kuszącą całość

Przy wyborze pierwszej bielizny erotycznej, najlepiej wybrać gotowy kompletny strój. Wybieranie osobno gorsetu czy haleczki, stanika, majteczek i pończoch samonośnych, może spowodować, że w efekcie nie będzie wyglądać to dobrze. Szczególnie, jeżeli nie mamy doświadczenia w takich zakupach. Jeżeli jednak zdecydujesz kupować wszystkie elementy osobno, należy wybrać elementy jednego koloru i podobnej tekstury. W innym wypadku nie będzie to wyglądać to estetycznie. Jeśli więc zdecydujemy się na czarny, czerwony czy biały trzymajmy się tego samego koloru. Wyjątkiem mogą być szpilki. Czerwone szpilki bardzo seksownie wyglądają zarówno do białego i czarnego kompletu. Jeszcze jedna niezbędna rzecz, jeżeli chcesz aby twoja urokliwa bielizna pozostała w tajemnicy, przed oczami twojego mężczyzny aż do ostatniej chwili, niezbędne jest zaopatrzenie się w szlafroczek, który po zrzuceniu odkryje to co masz do pokazania swojemu partnerowi.