Kiedyś uważano, że buty sportowe nie powinny być noszone przez kobiety na co dzień. Uważano, że nie są eleganckie i nie pasują do zgrabnej, kobiecej sylwetki. W ostatnim czasie jednak obserwuje się znaczny wzrost zainteresowania sportowym obuwiem wśród kobiet, które noszą sneakersy damskie łącząc je w różnorodne stylizacje. Obuwie tego rodzaju zyskało zrzeszę fanek na całym świecie ze względu na swobodny styl i możliwość łatwego dopasowania do niemal każdej stylizacji.

Sneakersy damskie nie tylko ze spodniami

sneakersy czarneWarto więc korzystać z promieni słonecznych oraz wyższych temperatur i założyć sukienkę. To strzał w dziesiątką w połączeniu z białymi lub czarnymi sneakersami. Stylizacja, pomimo sportowego obuwia, będzie prezentować się lekko i nabierze kobiecej naturalności. Dodatkowo, pozwala również na odpowiednią wygodę, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w czasie długich, jesiennych spacerów czy zimniejszych, letnich wieczorów.

Sneakersy damskie na koturnie

To idealna propozycja do bardzo modnych, jesiennych stylizacji. Składa się na nią przede wszystkim płaszcz, najlepiej dwurzędowy. Jego długość powinna sięgać przynajmniej do ud. Do tego niezaprzeczalnie pasują wygodne jeansy. Aby odpowiednio urozmaicić stylizację i nadać jej kobiecego akcentu świetnie sprawdzą się tutaj sneakersy na koturnie. Stylizacja tego rodzaju będzie prezentować się codziennie i klasycznie, ale dodatkowo bardzo ciekawie. Sportowe buty na koturnie są nie tylko modne, ale również wygodne. Doskonale sprawdzę się dla niższych kobiet.

Na imprezę sneakersy damskie

Sportowe obuwie w połączeniu z ekstrawagancką stylizację sprawdzi się również na imprezę. W takim wypadku wystarczy dobrać bardziej oryginalne sneakersy damskie lub postawić na klasykę, ale za to odpowiednio dopasować ciekawszą górną część stylizacji. Egzamin zdadzą również interesujące dodatki, takie jak biżuteria czy torebka. W tak przygotowanej stylizacji będziemy prezentować się nietuzinkowo!