Współczesne dresy, zwłaszcza markowe produkty, takie jak spodnie dresowe Prosto, dziś nie kojarzą się tylko i wyłącznie ze sportem czy siłownią. Wręcz przeciwnie, takie spodnie to nieodłączny element wielu, niezwykle popularnych stylizacji, zwłaszcza w środowisku osób związanych ze sceną hiphopową i ulicznymi sportami. Osób preferujących swobodny, luźny styl ubierania się.

Jeśli lubisz takie spodnie, cenisz je za oferowaną wygodę i modny look, poznaj kilka sprawdzonych sposobów na łączenie dresów z innymi częściami codziennej garderoby.

Spodnie dresowe plus bluza

spodnie dresowe prostoTo klasyczne, niemal naturalne połączenie wydaj się optymalne, ale pod warunkiem właściwego doboru kolorów. Jeśli zdecydujesz się na wybór spodni w jasnym kolorze, dobierz do nich bluzę w podobnym odcieniu i na odwrót. Najmodniejszymi kolorami w świecie współczesnego streetwearu jest czerń, biel i różne odcienie szarości. Wybierając spodnie dresowe Prosto w jednym z tego typu kolorów, dokup do nich bluzę w podobnym lub identycznym kolorze. Oczywiście zarówno spodnie, jak i sama bluza, mogą być ozdobione kolorowym nadrukiem, napisem lub jakiegoś rodzaju grafiką. Czymś, co przełamie monotonię jednolitego koloru.

Spodnie dresowe plus koszulka

To kolejne popularne połączenie, gwarantujące utrzymanie spójnego charakteru stroju, zwłaszcza jeśli jego dopełnieniem będą modne buty sportowe – do dresów, nawet jeśli są to oryginalne spodnie dresowe Prosto, nie będą pasowały żadne eleganckie buty lub lekkie buty letnie. W odróżnieniu od bluzy koszulka nie musi mieć identycznego czy zbliżonego koloru, względem koloru dresów. Wręcz przeciwnie. Ciekawym zestawieniem będzie łączenie jasnych spodni z ciemnymi koszulkami i odwrotnie, spodni ciemnych z koszulkami białymi lub innymi, w jasnym kolorze.

Dresy i kurtka

Wiele osób korzysta z dresów o każdej porze roku, również zimą. Jeśli decydujemy się na zakup klasycznych spodni dresowych Prosto, ich najlepszym dopełnieniem będzie bardziej obszerna kurtka o luźnym kroju. Do dresów nie będą pasowały kurtki dopasowane i skórzane.