Każdą pannę młodą przed tym najważniejszym dniem czeka nie mniej ważny wieczór - wieczór panieński. Najczęściej to na barkach świadkowej spoczywa organizacja imprezy, najlepiej w nawiązaniu do pasji czy stylu bycia przyszłej małżonki. Wbrew pozorom nie jest łatwo trafić w gusta tak, by ten wieczór na długo pozostał w pamięci. Przede wszystkim, nawet jeśli ma być to impreza niespodzianka, warto podpytać bohaterkę imprezy, w jakim stylu powinna się odbyć. W ostatnich latach wieczory w klubach tracą na popularności, natomiast oraz częściej wieczory panieńskie organizowane są za miastem, w formie weekendowego wyjazdu nad jezioro, do spa, czy nawet za granicę. Tu liczy się kreatywność, warto zainwestować lub samemu przygotować niesamowite dekoracje, które uświetnią ten wyjątkowy wieczór.

Gdzie i co warto kupić

W sklepach internetowych bez problemu dostaniemy szeroką gamę dekoracji. Gadżety na wieczór panieński łatwo dostępne są na stronach poświęconych imprezom, ale coraz częściej też całe strony opierają się tylko na dekoracjach dla pań. Od kilku sezonów dominuje szampański róż i złoto, w tych kolorach dostaniemy absolutnie wszystko! Od proporczyków, przez balony, po serwetki i słomki. Charakter imprezy świetnie podkreślą złote naklejane tatuaże "team bride" czy balon układający się w napis "love". Ostatnio hitem są również gadżety do fotobudki - papierowe kapelusze, kieliszki z szampanem czy kartoniki z napisem "I do crew" można z powodzeniem wykorzystać nie tylko do fotobudki, ale również polaroida. Polaroidy można wypożyczyć już od kilkudziesięciu złotych, a stanowią świetną pamiątkę dla uczestniczek.

gadżety na wieczór panieńskiWszystkie ręce na pokład!

Gadżety na wieczór panieński równie dobrze można przygotować w domowym zaciszu, liczy się kreatywność i choć podstawowe zdolności manualne. Przygotowanie proporczyków, girland czy papierowych kwiatów można zorganizować przed wieczorem panieńskim, jest to świetna zabawa i dobra okazja do zapoznania przyjaciółek panny młodej, jeśli do tej pory się nie znały. Warto również wykorzystać przedmioty, które każdy z nas ma w domu - lampki choinkowe (tylko w ciepłej białej barwie!) doskonale sprawdzą się jako oświetlenie podczas garden party, świece w słojach dodadzą charakteru i romantycznego nastroju. Bohaterka wieczoru na pewno też doceni starania, jeśli przygotujemy własnoręcznie grę planszową dotyczącą znajomości przyszłych małżonków - w końcu co to za wieczór panieński bez quizów o parze młodej. Jeśli korzystamy ze wspomnianego polaroida, zdjęcia można wykorzystać podczas tworzenia albumu pamiątkowego - wklejone zdjęcia za pomocą ozdobnej taśmy, a do tego piękne ręcznie tworzone opisy świadczą o naszym zaangażowaniu, do tego będą to niespotykane nigdzie indziej gadżety na wieczór panieński, świadczące o pomysłowości świadkowej i zaangażowaniu w ten wyjątkowy wieczór. Wieczór panieński to jedyna taka impreza w życiu kobiety, warto przeżyć ją w sposób niezapomniany, korzystając z pomocy gadżetów dodających charakteru i wyjątkowego klimatu tej imprezie.