Współczesny rynek bieliźniany jest tak ogromny, że nie sposób się dziwić, że wiele pań przyprawia o zawrót głowy. Szczególnie kiedy przychodzi konieczność zakupu biustonosza. Push-up, powiększający, usztywniany czy padded – określeń jest wiele, czy jednak wszystkie dotyczą tego, którego akurat poszukujemy?

Soft i padded – o co w tym chodzi?

Generalnie staniki dzielimy na dwie kategorie: miękkie (soft) oraz usztywniane (padded), wzmacniane na wiele rozmaitych sposobów. Może się zdarzyć, że model wykonany z delikatnej pianki będzie zbierał piersi do środka, tworząc charakterystyczne i zarazem tak pożądane przez wiele pań wgłębienie, jednak to nie będzie jeszcze biustonosz push up. Rodzi się zatem pytanie, to kiedy mamy do czynienia ze stanikiem powiększającym piersi? Mianowicie wtedy, gdy biust jest uniesiony do góry poprzez materiał, który wypycha miseczkę, tworząc typowe zagłębienie. O ile ów efekt jest możliwy do osiągnięcia poprzez każdy rodzaj stanika, o tyle w przypadku typowego push up’a pozwala cieszyć się najlepszymi rezultatami.

Z poduszkami, wypełnieniem i grubą pianką

Biustonosze push up to powszechna i zarazem chętnie wykorzystywana kategoria bielizny, która znajduje zastosowanie podczas rozmaitych okazji. Największym zainteresowaniem cieszą się modele z kieszonkami i dołączonymi do zestawu poduszkami. biustonosze push upSzczególnie przedstawicielki płci pięknej z asymetrycznym biustem chętnie sięgają po ten rodzaj staników, gdyż ich wielkość mogą regulować poprzez dołożenie lub wyjęcie wkładki powiększającej. Kolejnym rodzajem są staniki z miseczkami termicznie modelowanymi z wbudowanym na stale wypełnieniem. To propozycja kierowana w stronę pań, które w jednej chwili pragną cieszyć się dużym i uniesionym biustem. To jeszcze nie wszystko. Biustonosze push up mogą być zbudowane z grubej pianki, której zadaniem jest optyczne powiększenie biustu od zewnątrz, lub w środku z kieszonką na małą poduszeczkę o właściwościach delikatnie powiększających piersi.

Czy biustonosze push up są zdrowe?

Wiele pań, które wcześniej nie miały styczności z powiększającymi biust stanikami zastanawia się, czy ich noszenie jest bezpieczne dla zdrowia. Odpowiedź brzmi – oczywiście, że tak! Pod warunkiem, że będą odpowiednio dopasowane, ale ta zasada dotyczy wszystkich modeli. Niemniej jednak, w przypadku biustonoszy push up, ma to szczególnie znaczenie, albowiem niewłaściwie dobrane mogą tłoczyć i cisnąć pierś, powodując otarcia i odkształcenia, które z kolei mogą przyczyniać się do trudności w krążeniu. Sprawdzone biustonosze push up znajdziesz tutaj: https://piubiu.pl/pol_m_Biustonosze_Biustonosze-push-up-152.html.