Posługując się radami starszych pokoleń względem ubierania się najkorzystniejszą metodą na uzyskanie odpowiednich efektów, szczególnie w zimie jest sposób na tzw. cebulkę. Kilka warstw odzieży, rozpocząć należy oczywiście od bielizny, która w tym wypadku świetnie zda swój egzamin, jeśli kupujący zdecyduje się na markę Under Armour. Odprowadzanie wilgoci, odpowiednia cyrkulacja powietrza i atrakcyjny wygląd- podobnie jak firma Odlo. Sklep internetowy to świetne miejsce do łapania obniżek.

Wirtualne promocje w głównej mierze opierają się a dotarciu do jak największej liczby odbiorców w krótkim czasie. Na takowej formie sprzedaży korzystają szczególnie ci, którzy mieszkają w podmiejskich aglomeracjach lub mniejszych miejscowościach. Produkty Berghaus nie należące do najtańszych nierzadko nie są dostępne w mniejszych miastach tym bardziej na wsiach. Dzięki sieci i powszechnemu do niej dostępowi artykuły Under Armour i innych można nabyć od ręki.

Promocje, okazje i wyprzedaże są świetną okazją dla tych, którzy polują między innymi na produkty Odlo. Sklep, w którym jest organizowana wyprzedaż zazwyczaj datuje takowe akcje na czas posezonowy, kiedy z danych elementów odzieży większość osób już nie korzysta. Dzięki temu można na następne lato lub zimę kupić naprawdę dobre spodnie Berghaus za niewielkie w stosunku do jakości pieniądze.