Damska torebka jest pełna tajemniczej otchłani, w której znaleźć można naprawdę bardzo wiele różnych przedmiotów. Nie bez powodu mężczyźni sobie z nich żartują, ale każda prawdziwa kobieta wie, że w sytuacjach kryzysowych, to właśnie w tych torebkach faceci szukają rozwiązania dla swoich problemów. Tegorocznym trendem modowym są torebki kuferki, które pomieszczą bardzo dużo!

Kobiece torebki kuferki to idealne rozwiązanie dla wielu pań, które nie lubią wielkich torebek na ramię, nie cierpią spadających z ramienia pasków i pozostawiających latem na ramieniu nieprzyjemnych odcisków. Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonana do kuferka, to czas to zmienić, bowiem tego lata to właśnie one zawojują polskie ulice.

Wśród torebkowych trendów tegorocznych wakacji znajduje się wiele propozycji. Są torby shopperki stylizowane na plecione koszyki. Nadają się idealnie na plażę i nadmorskie spacery na molo. Będą pięknie prezentować się z długimi sukienkami, odsłaniającymi ramiona i dekolt. Nie sposób nie mieć w swojej szafie choć jednej takiej torebki.

Drugim hitem letnich wakacji będą lniane torby, które od kilku sezonów na dobre zagościły się w całorocznych modowych trendach. Są ekologiczne i nie zajmują dużo miejsca, a znacznie ułatwiają życie. Niektóre kobiety z przyjemnością zamieniają je ze zwykłymi torebkami, bo zmieszczą w nich o wiele więcej przedmiotów.

Następnym hitem są małe, urocze torebki, które mają odpinany pasek i mogą wieczorami posłużyć za kopertówkę. W te wakacje królują małe koraliki, muszelki i inne ozdoby, które przywodzą na myśl wakacje z nadmorskich miejscowości.

Ostatnim i najważniejszym hitem są torebki kuferki, które powinny wybrać wszystkie panie, które wakacje będą spędzać w mieście! O ile poprzednie modele świetnie sprawdzą się na urlopie, to poza dwoma tygodniami wakacji, trzeba jeszcze chodzić do pracy. Wtedy świetnie sprawdzą się torebki kuferki. Trzymane w dłoni zmuszą nas do zabierania mniejszej liczby rzeczy ze sobą.

Jeżeli jeszcze nie masz w swojej szafie trendu torebkowego na nadchodzące wakacje. Pora to zmienić! Wybierz odpowiedni model i bądź modna tego lata.