Chcesz popracować nad poprawą swojej kondycji fizycznej? Zamierasz zrzucić oponkę z brzucha lub rozbudować swoje mięśnie? Jeśli planujesz rozpoczęcie treningów sportowych, zainwestuj w wygodną odzież Underarmour, dzięki której będziesz mógł/mogła bez najmniejszego skrępowania udać się na siłownię lub ćwiczyć na świeżym powietrzu, w parku lub w siłowni pod chmurką.

Wybrana przez Ciebie odzież sportowa Under Armour nie powinna krępować Twoich ruchów. Taka odzież powinna być wygodna w użytkowaniu, a zatem nie może być zbyt luźna lub ciasna. Najlepiej, jeśli będzie to odzież aktywna termicznie, czyli chroniąca przed wychłodzeniem, ale jednocześnie zapobiegająca nadmiernemu poceniu się – szybko odprowadzająca nadmiar wilgoci z powierzchni skóry na zewnątrz materiału.

Czego potrzebujesz na początek?

under armour

Wybór rodzaju odzieży treningowej zależy od sportu, jaki chcesz uprawiać, miejsca, w którym chcesz ćwiczyć i aktualnej pory roku. Jeśli chcesz zacząć biegać, a jest jesień, zainwestuj w markową odzież termiczną Underarmour, która zagwarantuje wysoki komfort termiczny i zapobiegnie nadmiernemu poceniu się podczas biegania. Gdy wybierasz się na siłownię, również możesz sięgnąć po modną odzież sportową Under Armour, ale nie musi być to już odzież termiczna. Wystarczy dobrze dopasowana koszulka i spodenki funkcyjne wykonane z materiałów, które szybko wysychają, zapewniają dobrą wentylację i nie krępują ruchów podczas wykonywania różnorodnych ćwiczeń fizycznych. Podstawowym zestawem odzieży dla ćwiczącej osoby będą krótkie spodenki i koszulka lub w przypadku pań, przylegający do ciała, modnie wykonany top. Jeśli zamierzasz ćwiczyć w chłodniejszych miesiącach roku, przydadzą Ci się długie spodnie, koszulki longsleeve, bluzy sportowe i kurtki.

Czy marka odzieży sportowej ma znaczenie?

Oczywiście, że tak! Nie ma jednak sensu przesadzać i we wstępnej fazie treningów inwestować w odzież tworzoną z myślą o profesjonalnych sportowcach. Gdy chcesz zacząć ćwiczyć, inwestycja w markową odzież sportową, na przykład w odzież marki Underarmour, może być jednak dobrą motywacją do kontynuowania treningu, gdy pojawią się pierwsze objawy zniechęcenia.