Przeglądając sklepowe półki niejednokrotnie mamy problem z wyborem idealnego dla naszej skóry kosmetyku. Według przeprowadzanych sondaży coraz więcej osób zwraca uwagę na skład używanych produktów. Zwłaszcza przy poszukiwaniach odpowiedniego kosmetyku wiedza na temat dobrego składu bywa bardzo przydatna.

Co powinien zawierać dobry kosmetyk?

Seria Beauty Oil opiera się głównie na produktach przeznaczonych na twarz. Nawilżająco-pielęgnujące kremy są przeznaczone zarówno na dzień, jak i na noc. Efektu dopełnia pielęgnujący olejek. Cechą serii produktów są naturalne składniki. To niezwykle ważny element w pielęgnacji naszej skóry. Wysoka jakość zapewnia dłuższe efekty oraz zapobiega powstawaniu niedoskonałości na skórze. W serii Beauty Oil pojawiają się oleje makadamia, migdałowy, oliwkowy, sezamowy czy słonecznikowy. Takie połączenie wraz z witaminą E, kwasem hialuronowym czy prebiotykami stanowią imponującą mieszankę czystego dobra.

Dobroczynne kosmetyki

Szczególnie wart polecenia jest olejek pielęgnacyjny do twarzy z serii Beauty Oil. Już opakowanie produktu sprawia, że mniej promieni słonecznych dociera do produktu. Zapewnia to buteleczka z ciemnego szkła. Dzięki temu olejek dłużej zachowa świeżość. Połączenie tłoczonego na zimno oleju marula, oleju z awokado, migdałowego oraz witaminy E nawilży skórę, nada jej świeższy wygląd oraz sprawi, że skóra będzie miększa. beauty oilOlej ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i, co bardzo ważne, nie zostawia tłustego filmu, zatem śmiało można go stosować również jako bazę pod inne kosmetyki. Seria Beauty Oil proponuje również nawilżająco-ochronny krem na dzień. Główny składnikiem jest olej marula, do którego dodano dobroczynny likopen chroniący przed promieniami UV. Również nie pominięto witaminy E oraz innych olei bogatych w kwasy OMEGA. Wielu użytkowników chwali krem przede wszystkim za lekką konsystencję kremu. Wszystko to sprawia, że krem wchłania się szybciej, ale i efekty są dłużej widoczne. Alergicy i atopowcy prawdopodobnie będą także zadowoleni z mało intensywnego zapachu kremu. Efekt nawilżenia skóry również utrzymuje się długo.

Na zmęczoną skórę

Zmorą dzisiejszych czasów jest brak snu, dlatego z pomocą przychodzi kolejny produkt Beauty Oil. Nawilżająco-drenujący krem pod oczy zawiera dużą ilość oleju marula, kofeiny oraz polisacharydu, który poprawia mikrokrążenie i redukuje cienie pod oczami. Kompleks olejów OMEGA także nadaje skórze świeżość. Efektem kremu jest nie tylko odpowiednie nawilżenie i redukowanie niedoskonałości. Także warto docenić jego możliwość jako bazę pod makijaż. Krem nie waży się oraz nie roluje. Warto sprawdzić jego możliwości!Dbanie o skórę to problem, który dotyczy każdego z nas. Z czasem zaczynamy zauważać dobroczynny wpływ naturalnego składu kosmetyku na naszą skórę. Warto sprawdzać składy i wybierać kosmetyki zawierające mniej składników, będące maksymalnie nawilżające i odżywcze. Do takich można zaliczyć serię Beauty Oil docenianą obecnie przez wielu fanów naturalnych kosmetyków. Warto przekonać się, co jest najlepsze dla naszej skóry!