Geox to marka, która przez ostatnie kilkanaście lat zdobyła wielką sławę. Zawdzięcza ją swojemu innowacyjnemu podejściu. Geo w nazwie oznacza ziemię, a x – technologię, która od początku byla w tej firmie bardzo istotna i stała się przyczyną jej sukcesu.

Powstanie butów Geox zawdzięczamy potrzebie, a konkretnie brakowi butów, które zapobiegałyby poceniu się i puchnięciu stóp niezależnie od klimatu. Kiedy tylko testy przeszły buty dla dzieci, ruszyła masowa produkcja obuwia, także dla kobiet i mężczyzn.

W butach Geox zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań, ale najsłynniejsze są podeszwy, które składają się aż z trzech warstw – perforowanej dolnej, dziurkowanej środkowej, i membranie zawartej pomiędzy nimi. Zastosowane materiały sprawiają, że pot czy para wodna są w stanie wydostać się z buta, ale wilgoć z zewnątrz nie ma do niego dostępu. Buty te pozwalają również skórze oddychać, gwarantując pełen komfort podczas każdego typu wysiłku.

[caption id="attachment_685" align="alignleft" width="300"]donna jaysen Źródło zdjęcia: Donna Jaysen na Mivo.pl[/caption]

Buty Geox wbrew temu co mogłoby się wydawać, to nie tylko sportowe obuwie o krojach odpowiednich tylko dla fanów intensywnej aktywności na zewnątrz. Nowoczesne technologie łączą się tutaj również z ciekawym, atrakcyjnym wzornictwem, które ma znaczenie zwłaszcza dla mniejszych i większych kobiet. Estetyczny fason i szczegóły widoczne są zwłaszcza w modelach takich jak Geox Donna Jaysen, które jednocześnie są bardzo trwałe, odporne na ścieranie, i prezentują się bardzo kobieco, odpowiadając najnowszym trendom. Buty Geox Donna Jaysen równie dobrze będą wyglądać na imprezie, jak i na spacerze po mieście. Nawet wędrując w nich przez cały dzień, nie odczujemy dyskomfortu, bo ich zaletą jest fakt, że dostosowują one swój kształt do indywidualnego kształtu stopy. Miękkie, elastyczne i bardzo stylowe buty Geox Donna Jaysen sprawdzą się w wielu sytuacjach i pozwolą zabłysnąć, nawet w zestawieniu ze zwykłymi jeansami i okryciem wierzchnim. Warto postawić na wyróżniający się detal – zwłaszcza, jeśli jest to TAKI detal, wygodny, komfortowy, zapewniający bezpieczeństwo i wszystko to, co dobre buty powinny zapewniać.

Więcej zarówno o marce Geox jak i modelu Donna Jaysen możesz przeczytać w krótkiej historii tej marki na https://www.mivo.pl/KROTKA-HISTORIA-MARKI-GEOX-new-news-pol-1457459606.html