botkiKażda kobieta ma w swojej szafie przynajmniej kilka par butów. Specjalne miejsce dla wielu z nich zajmują jednak botki, które są wygodniejsze nie tylko od szpilek, ale również znacznie praktyczniejsze, a przy tym zachowują swoją uniwersalność w dopasowywaniu do konkretnych kreacji.Modne?
Wystarczy spojrzeć po ostatnich pokazach mody i kolekcjach światowych projektantów, aby dostrzec, że to właśnie botki cieszą się od kilku lat niemalejącą popularnością. Dzisiaj nie mają już jednego, konkretnego wyglądu, a oferują nam olbrzymią różnorodność - na sklepowych półkach odnajdziemy nie tylko botki klasyczne, ale również na szpilce, z odkrytym palcem, czy chociażby ażurowe zdobiące modne salony podczas letnich upałów.Ceny?
Ile jednak kosztują tego typu buty? Tutaj wiele zależy nie tylko od modelu, ale również od producenta - najtańsze modele znajdziemy już za kilkadziesiąt złotych, jednak ich jakość może pozostawiać wiele do życzenia. Na drugim biegunie są modele klasowej sławy projektantów, które kosztować mogą kilkanaście tysięcy złotych...